Rekolekcje Wielkopostne dla dzieci i młodzieży 2024

W dniach 11 – 13 marca diakoni wraz z klerykami naszego seminarium prowadzili rekolekcje wielkopostne dla dzieci i młodzieży. Nauki były głoszone dla uczniów okolicznych szkół. Uczestnicy mogli wysłuchać nauk, a klerycy mieli okazję zdobyć doświadczenie w głoszeniu Słowa Bożego młodym ludziom.

Rekolekcje były głoszone w 6 parafiach naszej diecezji, m.in. w Katedrze Warszawsko – Praskiej, w Parafii św. Hieronima w Starej Miłośnie, w Parafii św. Łukasza na Tarchominie, w Parafii św. Marka Ewangelisty na Targówku oraz w Parafii św. Benedykta na Sadulu.

Dziękujemy Księzom Proboszczom, którzy przyjęli nas w murach swoich parafii oraz wszystkim, którzy wzięli udział w rekolekcjach. Mamy nadzieję, czas ten był zarówno przyjemny i pożyteczny. Wierzymy, że rekolekcje pomogą przeżyć lepiej nadchodzący czas Świąt Zmartwychwstania Pańskiego.