[archiwum] Już za chwilę “Wielka Wyprawa”! – sztuka seminaryjna 2017

Trwają ostatnie przygotowania do pierwszego spektaklu sztuki seminaryjnej “Wielka Wyprawa”. Klerycy III roku, którzy wcielą się w aktorów jeszcze ćwiczą. Zapraszamy na sztukę zobaczyć owoc ich pracy!

Spektakl muzyczny „Wielka wyprawa” przeznaczony jest dla wszystkich dzieci i dorosłych; jego kanwą są znane, polskie piosenki dla dzieci, śpiewane przez wiele pokoleń, w oryginalnym opracowaniu wokalnym i muzycznym. W naturalny sposób jest także odskocznią od wszechobecnych, komercyjnych propozycji artystycznych dla dzieci, wzorowanych na niekoniecznie polskich tradycjach. Przedstawienie cieszy dzieci i oczarowuje dorosłych. Dla dzieci jest to radosna bajka opowiadająca o tym, co robią zabawki, kiedy są same, a dla dorosłych to „Wielka wyprawa” do krainy piosenek dzieciństwa.

Więcej informacji o sztuce oraz terminy spektakli można znaleźć TUTAJ.